Majorka we wrześniu

DSC03937Pogoda w Polsce niekorzystnie wpływa na Wasze samopoczucie? Zdążyliście już zatęsknić za gorącym latem? Marzy Wam się odrobina słońca, pięknych plaż i błękitnego morza? Na pewno wielu z Was nie wykorzystało jeszcze urlopu. Co powiecie na wrześniowe wakacje na Majorce?

Do połowy października jest tam w pełni kwitnący sezon turystyczny, pogoda piękna, a morze jeszcze cieplutkie. Temperatura waha się między 20 a 30 °C, co sprzyja wylegiwaniu się na plaży i korzystaniu z kąpieli słonecznych.

Jeśli potrzebujecie odpoczynku i chcecie poznać smak prawdziwych wakacji, Majorka będzie idealnym miejscem. Do połowy października wszystkie restauracje, kawiarnie, sklepy oraz kluby w pełni funkcjonują, a cała wyspa nadal tętni życiem. Dla osób ceniących spokój i brak tłumu wyjazd w październiku będzie idealnym rozwiązaniem. Mimo jeszcze trwającego sezonu turystycznego na hiszpańskiej wyspie jest już mniej turystów a jednocześnie lato jest w pełni, czego o tej porze roku polska pogoda nam już nie zapewni. Jeśli nie macie planów i nie wiecie jak zagospodarować urlop, zachęcam jak najszybciej kupić bilety i wyruszyć na niezapomniane wakacje na Majorce. Bezpośrednie loty z Polski mamy z kilku lotnisk: z Warszawy(Modlin), Krakowa i z Poznania. Jak już dotrzecie na miejsce, dokładnie będziecie wiedzieć jak wykorzystać czas. Będziecie mogli odpocząć, zregenerować siły i pozytywnie się nastroić. Po powrocie z wakacji zostaną nam piękne wspomnienia i chęć na więcej majorkańskich przygód.

Share

Majorka we wrześniu

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram