Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[mc4wp_form id="6"]

Niezbędnik małego plażowicza, czyli wakacje z dzieckiem

Posted on 0

Dzisiejszy artykuł poświęcimy najmłodszym plażowiczom. Przygotowaliśmy listę rzeczy o których należy pamiętać, wybierając się z dzieckiem na plażę. Niektóre z nich nie warto przywozić z Polski, ponieważ zajmują dużo miejsca w walizce, a ich cena na Majorce nie różni się znacząco.

Wakacje na Majorce z dziećmi

Dzieci na plaży na Majorce

Wakacje …

Restauracja Rucula del Puerto

Mieszkając na Majorce lub przebywając na niej dłuższy czas, możemy zatęsknić za swojskimi smakami, jakie oferuje polska kuchnia. Jak łatwo się domyślić, wyspa nie pozostaje obojętna na nasze pragnienia. Dość długo szukałam takiego miejsca, które prócz tradycyjnych hiszpańskich dań zaserwuje również ukochane polskie potrawy. W końcu trafiliśmy na Restaurację Rucula del Puerto.

Kilka …

Święto Patrona Rybaków – dlaczego warto wziąć udział w obchodach?

Posted on 0

Odwiedzając Majorkę dobrze jest zaplanować swój pobyt w czerwcu, a dokładniej między 22 a 29 czerwca. Dlaczego? Bo właśnie w tym czasie odbywa się tam bardzo ważne dla mieszkańców Alcudii święto patrona rybaków i żeglarzy – Świętego Piotra. Dzisiaj nieco dłużej zatrzymam się przy tym wątku.

Dlaczego wspominam o świętach na Majorce?

Majorka …

Calo des Moro, czyli rajska plaża na Majorce

Posted on 0

Jeśli kiedykolwiek pomyśleliście o Majorce jak o miejscu wiecznego szczęścia, to muszę zauważyć, że mieliście rację! Zapierające dech w piersiach widoki, do tego piękna pogoda, dobre jedzenie i przyjaźni ludzie… Czego chcieć więcej? No może pięknej plaży do kompletu. Jak już wielokrotnie wspominałam na Majorce plaż jest bez liku. Ciągną się kilometrami bez końca. Piaszczyste …