Palma de Mallorca – transport z lotniska

Loty z Polski na Majorkę odbywają się zazwyczaj po godzinie 20, czyli w Palmie lądujemy po godzinie 23. Jeśli mamy wynajęte mieszkanie, czy zarezerwowany hotel w stolicy nie ma żadnego problemu. Podobnie jest z wakacjami z opcją all inclusive, kiedy również nie musimy martwić się o transport. Jednak sporo osób organizuje samodzielnie podróż na wyspę i wynajmuje mieszkania na drugim końcu Majorki.  Po godzinie 23.00 niestety nie kursuje już komunikacja miejska, więc należy w inny sposób wydostać się z lotniska.

Poniżej kilka propozycji transportu z lotniska z których można skorzystać:

  1. Taxi – niby najłatwiejszy sposób, ale również najdroższy, chyba że jedzie kilka osób wtedy dzielimy się kosztem transportu. Poniżej tabela z cennikiem transportu z lotniska do danej miejscowości na Majorce:TAXI 1TAXI 2
  2. Zostawić wiadomość na fb: https://www.facebook.com/groups/349441285113987/?fref=ts. Jest to link do grupy na, której  ogłasza się sporo osób, które oferują  odbiór z lotniska, oczywiście za drobną opłatą. Bardzo pomocna grupa, którą polecamy 😉
  3. Wynajem auta – samochód można odebrać z lotniska, a rezerwując auto przez Internet wychodzi znacznie taniej niż przy wynajmie na miejscu.
  4. Transfer lotnisko-hotel jest to kolejna z opcji, która polega na zamówieniu auta razem z kierowcą, który odbierze nas z lotniska i zawiezie bezpośrednio do hotelu. Takie usłigi oferują m. in. shuttledirect.com oraz transfer-mallorca.com Jest to jedna z wygodniejszych opcji, ale niestety bardzo kosztownych.
Share

Palma de Mallorca – transport z lotniska

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram