Safari Zoo na Majorce

Jest takie miejsce na Majorce, które z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Mowa tu o Safari Zoo, które znajduje się w Porto Cristo, czyli niewielkim miasteczku położonym na wschodnim wybrzeżu Majorki. 

Safari Zoo to połączenie parku przyrody z parkiem rozrywki, gdzie mamy możliwość zobaczenia z bliska dzikich zwierząt. Na obszarze safari znajduje się ponad 600 zwierząt. Podziwiać tu można m.in żyrafy, zebry, małpy, słonie, a także strusie, flamingi i wiele innych.Ten niezwykły park oferuje zabawę dla całej rodziny. Na terenie Safari Zoo można poruszać się własnym samochodem lub safari pociągiem, który kursuje w regularnych odstępach czasu. Zachęcam do skorzystania z tej drugiej opcji, gdyż pociąg nie ma okien i dzięki temu mamy większą styczność ze zwierzętami. Natomiast jadąc autem musimy mieć zamknięte szyby.

Safari Zoo zadbało również o ofertę gastronomiczną, czyli restaurację w której można spróbować lokalnej kuchni lub napić się gorącej kawy. Na obszarze parku znajduje się także kilka placów zabaw dla dzieci, co stanowi kolejną atrakcję w tym wyjątkowym miejscu.

Każdego roku Safari Zoo na Majorce odwiedzają całe rodziny oraz wycieczki szkolne, a także organizowane są eventy dla grup zorganizowanych (np. imprezy okolicznościowe).

Safari Zoo na Majorce – informacje

Godziny otwarcia:

kwiecień – wrzesień: 09:30 – 18:30

październik – marzec: 10:00 – 16:00

Cennik:

Dorośli – 19 €

Dzieci do 12 lat – 12 €

Parking: Parking na terenie posesji

Rodziny i dzieci: klub dla dzieci / Działalność | Plac zabaw

Kontakt

Adres: Carretera Porto Cristo-Son Servera, km5 Porto Cristo | Cala Millor | 07680
Telefon: (+34) 971 81 09 09 / 10

safari zoo 2

safari zoo na majorce

safari zoo

safarizoo

Safari zoo

Share

Safari Zoo na Majorce

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram