Parki wodne na Majorce – Western Water Park i Aqualand

Marzysz o niezapomnianych wakacjach pełnych wrażeń? Chcesz połączyć aktywny wypoczynek z dodatkową dawką adrenaliny? Na Majorce możesz tego doświadczyć wybierając się do słynnych parków wodnych: Western Water Park i Aqualand.

Parki wodne na majorceCo charakteryzuje wspomniane parki wodne? Niesamowite zjeżdżalnie, ogromne baseny ze specjalnymi atrakcjami w postaci wodnych biczy, czy sztucznych fal zachwycą zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Niezwykłą atrakcją są również serpentyny, którymi pędzi się w dół z zawrotną szybkością, jednak bezpieczeństwo i dobra organizacja to cechy, jakimi szczycą się parki wodne na Majorce. Jeśli wybierzesz się do wodnego królestwa gwarantowany jest relaks i świetna zabawa dla całej rodziny.

parki wodne majorka

                                                                                                      źródło:comparecarinsurance.club

Western Water Park

Western Water Park oferuje zarówno ogromne zjeżdżalnie, które spowodują wiele emocji, jak i specjalne kąpieliska z atrakcjami w postaci Lazy River, czy Jacuzzi. Cały park jest utrzymany w konwencji Dzikiego Zachodu, podzielony na trzy części: „Indian Town”, “Westerland” oraz “El Paso”, każda z nich odznacza się niepowtarzalną, robiącą duże wrażenie scenografią oraz specjalnymi atrakcjami. Park znajdziemy w południowo- zachodniej części wyspy- ok. 17 km od Palma de Mallorca.

Cennik:

Dorośli i dzieci powyżej 11 lat : 23,50 EUR
Dzieci ( 5-10 lat ) : 15.5 EUR
Dzieci ( 3-4 ) : 7 EUR
Dzieci do 3 lat: za darmo

Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00
Czynne od maja do września.
Strona parku wodnego: http://www.westernpark.com

Aqualand

Aqualand jest największym parkiem wodnym na Majorce, znajdującym się w El Arenal. Można do niego dotrzeć m.in autobusem wyjeżdżającym z Palmy – linią 23. Główne atrakcje parku to ogromne zjeżdżalnie o wymownych nazwach: Kamikaze, Black Hole, Crazy Race, Harakiri, mogą się skojarzyć z zawrotną szybkością, wspaniałą zabawą, która wywołuje zarówno radość jak i przerażenie.

Znajdziemy tam również Plażę Surferów, czyli basen ze sztucznymi falami, w którym można poczuć się jak na morzu. A także różnego rodzaju baseny i mniejsze ślizgawki sprawiające frajdę zarówno seniorom jak i maluchom. Dla dzieci ogromną atrakcją jest specjalna część Aquaparku “Colorado River“ oraz zjeżdżalnia w postaci bajkowego smoka.

Cennik:

Dorośli i dzieci powyżej 11 lat : 24 EUR
Dzieci ( 5-10 lat ) : 15.5 EUR
Dzieci ( 3-4 ) : 7 euro
Dzieci do 3 lat: za darmo

Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00
Czynne od maja do września.
Strona parku wodnego:www.aqualand.es/elarenal/mallorca

Na zabawę w parkach wodnych najlepiej zarezerwować cały dzień, ponieważ kilka godzin to stanowczo za mało by skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Share

Parki wodne na Majorce – Western Water Park i Aqualand

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram