Cala Millor

Odwiedzając wschodnie wybrzeże Majorki nie trudno natrafić na wyjątkowe miejsca idealne do wypoczynku dla aktywnych. Jednym z nich jest Cala Millor. Zobaczcie, co można tam robić i czy miłośnicy leniwego wypoczynku też znajdą tam coś dla siebie?

Raj dla aktywnych

Bez wątpienia Cala Millor zasługuje na to określenie. Nie będą się tutaj na pewno nudzić miłośnicy sportów wodnych. Przy plaży funkcjonują wypożyczalnie rowerów wodnych, skuterów i innego sprzętu. Na Cala Millor można też wziąć udział w zajęciach szkoły windsurfingu (program obejmuje amatorów, jak i początkujących). Poza tym miejscowość ta graniczy z malowniczymi jaskiniami. Z kolei rządni wrażeń goście mogą odbyć fascynującą podróż przez rezerwat dzikich zwierząt. Można je podziwiać przez okna jeepów lub korzystając ze specjalnej kolejki. Doskonałe uzupełnienie aktywnego wypoczynku będzie stanowić bez wątpienia wizyta w centrum rozrywki Fantasy Park. Na gości czekają takie atrakcje, jak: tor gokartowy, rejs pontonem czy skok na bungee.

Coś dla amatorów błogiego lenistwa

Oczywiście Cala Millor to nie tylko atrakcje dla miłośników aktywnego relaksu. Mogą tutaj wypocząć także amatorzy miękkiego kocyka i długich kąpieli słonecznych. Mają oni do swojej dyspozycji piękną szeroką na 35 metrów i długą na 1800 metrów piaszczystą plażę, łagodnie schodzącą do morza. Z pewnością ucieszy ich fakt, że plaża jest doskonale wyposażona, co oznacza, że nie ma problemu z wynajęciem sprzętu do wypoczynku. Szeroka promenada granicząca z nią daje z kolei okazję do chwili wytchnienia w postaci przyjemnego spaceru. Poza plażą czekają na nich również luksusowe łodzie, które wyróżnia konstrukcja czyli przezroczyste dno, co pozwala podróżującym poznać podmorskie oblicze Cala Millor. To daje też obraz tego, jak wiele ma do zaoferowania tamtejsza przyroda.

Share

Cala Millor

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram