Aloes na Majorce: źródło zdrowia i urody

W niewielkiej miejscowości Santa Margalida, na północnej części Majorki, znajduje się gospodarstwo rolne Aloe Vera Farm. Jest to największy plantator aloesu na Majorce, z którego wytwarzane są najwyższej jakości produkty dla zdrowia i urody. Aloe Vera Farm jest również atrakcją turystyczną, która zaprasza mieszkańców oraz turystów, od poniedziałku do soboty, na bezpłatną wycieczkę po gospodarstwie. Istnieje wówczas możliwość obserwacji roślin od ich stanu naturalnego do procesu przetwarzania.

aloe-vera

Skład i działanie aloesu

Aloes jest znany od czasów starożytnych jako roślina uzdrawiająca. W liściach aloesu znajdziemy sok, który jest wzbogacony materiałami mineralnymi, takimi jak: wapń, magnez, cynk, selen. Ponadto możemy znaleźć  w nim witaminy i aminokwasy, których organizm potrzebuje.

Aloes jest kluczowym składnikiem nowoczesnej medycyny alternatywnej oraz kosmetyki. Ze względu na właściwości nawilżające rośliny, aloes osiągnął znaczącą pozycję. Jest stosowany w produkcji szamponów i żeli pod prysznic, do kremów i masek do skóry, a także różnych płynów. Dzięki licznym, cennym składnikom, aloes może także zaspokoić nasze potrzeby żywieniowe. Dlatego, roślina ta jest doskonałym sposobem na uzupełnienie codziennej diety.

Aloes ma również działanie gojące, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Może być używany do dezynfekcji rany, ponieważ ma właściwości antyseptyczne. Łagodzi ukąszenia owadów, leczenie oparzeń słonecznych, zwalczanie trądziku, ostrej łuszczycy i wiele innych.

Sok z aloesu

Sok z aloesu zawiera 200 ważnych składników. W związku z tym, że sok jest ekstrahowany wyłącznie z wnętrza liści, uprawianych biologicznie roślin na gospodarstwie, jest doskonałym bioregulatorem i wzmacnia układ odpornościowy. Zawiera witaminy, enzymy oraz sole mineralne. Jako suplement diety, sok oczyszcza jelita, łagodzi choroby reumatyczne, reguluje ciśnienie krwi, aktywuje układ sercowo-naczyniowy i regenerację komórkową, a także zwiększa wydajność.

Produkty z Aloe Vera Farm:

Aloe Vera Farm zawiera produkty zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Wszystkie z nich posiadają certyfikat, który pokazuje ich czystość i jakość.

Produkty dostępne w sklepach:

  1. Sok z aloesu
  2. Kosmetyki: Krem na dzień, krem na noc, kremy nawilżające, krem przeciwzmarszczowy, olejek do masażu, emulsja, balsam do ciała, krem do rąk, maska piankowa, żel pod prysznic, szampon, pianka do golenia, balsam do ust, masło do ciała, tonik oczyszczający, różnego rodzaju żele do ciała i twarzy
  3. Napoje alkoholowe: Grappa aloe vera oraz likier aloe vera

Wszystkie kosmetyki dostępne są na stronie: https://aloe-mallorca.com/es/produkte. Znajdują się tutaj wszystkie produkty wraz z dokładnym opisem składu oraz działania, a także ich ceny.

Gospodarstwo Aloe Vera Farm

Crta Sta Margalida – Artá Km 3,4 (MA3400)

Telefon: +34 971 59 91 29
E-Mail: info@aloe-mallorca.com 

Godziny otwarcia
Poniedziałek – sobota: 10:00-15:30
Niedziele i święta: 10:00-14:00

Sklepy Aloe Vera na Majorce:

  1. Can Picafort: Avda Jose Trias, 4 Tel: +34 971 59 91 29
  2. Cala Millor: Avda Cristofol Colom, 92 Tel: +34 636 44 54 54
  3. Palma: Carrer Paners, 9 Tel: +34 871 11 62 91
  4. Paguera: Calle Palmiras, 2 Local 7, Tel: +34 628 80 31 42

Share

Aloes na Majorce: źródło zdrowia i urody

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram